IMG_2886.JPG

Avukat Aytekin TETİK, Bingöl’ün Genç ilçesinde doğmuş, ilk , orta ve lise’yi Sakarya-Akyazı/Sapanca’a ilçelerinde okumuştur.   2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra İstanbul Barosu`na mensup bir avukat olarak görevini ifa etmeye başlamıştır. 

Halen daha İstanbul Barosu`na kayıtlı olarak, avukatlık mesleğini ifa eden TETİK, üniversite eğitiminden bu yana pek çok sosyal sorumluluk projesi içinde bulunmuş, ülkenin muhtelif bölgelerinde Müvekkilleri adına hakkı ararken, “Adil olma “ ilkesini sürekli gözetmiştir.  

Onu bugünlere hazırlayan, Adalete İhtiyaç duyan müvekkillerinin ihtiyaçlarını karşılamanın kutsal bir ödev olarak görmesi ve icra ettiği mesleğinin onurunun, Vatandaş adına Adalet aranırken olmazsa olmaz bir suje olarak görmesidir.

Bağdat Caddesinde bulunan ve Avukat Aytekin TETİK `ın da ortağı olduğu Hukuk Bürosu, Marmara Üniversitesinden mezun hukukçuların bulunduğu genç ve dinamik avukat kadrosuyla vatandaşlarımız, yabancı uyruklu kişiler ve tüzel kişilere hızlı ve etkili hukuki çözümleri sağlamaktadır. 

Hukuk bürosu; müvekkilleri adına adaleti ararken bağlı bulunduğu meslek kuralları, hukuk etiği ve insan haklarını her kurum ve normun önünde tutmayı ödev bilmiştir. Bu ilkelerle avukatlık mesleğini icra eden hukukçuların bulunduğu büro, vekilliğini ve danışmanlığını yaptığı şahıslar ve şirketler bazında yerli ve yabancı müvekkillerine avukatlık hizmeti sağlamaktadır. Hukuk bürosu başta İstanbul olmak üzere Türkiye`nin her yerinde ve eş zamanlı olarak da yurt dışında bulunan çözüm ortakları eliyle hukuki faaliyetler gerçekleştirmektedir.